I. Admins


Admin je nestranným člověkem. Admin team si vyhrazuje změnit pravidla změna bude ohlášena následovně: na OA,na indexu hry. Admin má vždy poslední slovo a o jeho rozhodnutích se nediskutuje. Admin má právo mazat účty hráčů když to uzná za vhodné a to bez náhrady škod. Adminé hry si vyhrazují právo na jakoukoliv změnu pravidel a to kdykoliv je to za potřebí.

II. Účet


Každý hráč smí vlastnit jen 1 účet. Nestahuje se na rodinné příslušníky kteří hrají z jednoho PC. Pokud je tomu učiněno v případě rodinného příslušníka musí bezodkladně dotyčené strany se nahlásit příslušnému adminovi. Mezi hráči z jednoho PC je bezprostředně zakázáno: Posílat si peníze a obchodovat mezi sebou na burze. Pokud bude prokázáno že hráč si vytváří multi účty pro své zvýhodnění budou mu všechny účty smazány bez náhrady škod.

III. Registrace


Jméno uživatele a název společnosti nesmí obsahovat vulgární, erotické apod. názvy. Pokud bude takový nick nalezen, bude bez náhrady škod okamžitě smazán! Dále nesmí obsahovat název společnosti které v reálném světě existuje například (Aeroflot,ČSA) pokud bude tento nick název obsahovat admini mají právo mu jméno firmy přejmenovat. Poté hráč může žádat o nový název.

IV. HraV. Fórum (hala)


Fóra:
- Letištní hala
- Městské forum
Patří výhradně ke komunikaci a k chatu. Na těchto fórech bude vždy upozorňováno na příspěvek v rozporu s pravidly a až napodruhé bude udělen trest v podobě tzv. bobříka mlčení.

- Obchodní fórum
Slouží výhradně k nabídkám prodeje či nákupu letadel. Přípěvky typu: \\\\\\\\\\\\\\\"Ahoj všici\\\\\\\\\\\\\\\", \\\\\\\\\\\\\\\"Je tu někdo?\\\\\\\\\\\\\\\", budou ihned mazány a trestány podle tabulky trestů.

- Technické fórum
Slouží výhradně k oznamování chyb hry, nefukčnosti nečeho..., nikoli k debatě mezi hráči. Na tomto forum odpovídají pouze adminé, nikdo jiný. Pokud odpoví neopravněná osoba, dispečeři jsou opravneni osobu trestat.

Tabulka trestů

Opakujicí se text, 5 a více smailů v řadě80 minut
Nulová hodnota přispěvku na fóru 160 minut
Spam technického fóra 320 minut
Nevyžádaná reklama 500 minut
Urážky hráčů (adminů), vulgarismy 1000 minut
Erotické, rasistické příspěvky nebo odkazy 5000 minut
Trest od administrátora 30 000 minut
Příjemou hru vám přeje celý admin team